• 110

    ročná tradícia

    NOVÉ ODBORY

    MODERNÉ VYUČOVACIE METÓDY

    Telefón: 056/63 22 678

    SME TU PRE VÁS A BLÍZKO VÁS - ÖNÖKÉRT, ÖNÖKHÖZ KÖZEL

Olympijský non-stop beh

ZVLÁDLI TO !!!

 Je to až neuveriteľné!

 Non-stop, deň – noc, 2124 km. Aj keď vieme, že mladí ľudia majú v sebe veľa energie, neskrývali sme obavy. Je to predsa veľa! Po troch dňoch to vyzeralo naozaj tak, že sa naše obavy naplnia. Nedostatok spánku (3 max. 4 hodiny, v niektorých prípadov hádam aj precenenie vlastných síl, sa naplno prejavili.

 Vďaka pohotovej reakcie vedenia škola a organizačného štábu, ktorí zabezpečili masérky, vzájomnému povzbudzovaniu bežcov, morálnej podpory zamestnancov a fanúšikov z blízkeho okolia tá krásna myšlienka – pozdraviť XXX. Olympijské hry v Londýne krásnou športovou akciu naplnila.

Deti – naši študenti a študentky – ukázali svoju vytrvalosť, silu, oddanosť skvelej myšlienke a vydržali. Nehanbím sa povedať, môžu byť vo vytrvalosti vzorom nielen ostatným spolužiakom, ale aj nám učiteľom. Sme na nich hrdí!

 Dôkazom toho sú slzy dojatia mnohých prítomných učiteľov ale i riaditeľa školy, ktorý na záverečnom ceremoniáli odovzdal pamätné medaily a dekréty o účasti všetkým účastníkom olympijského behu.

 Bolo to krásne, zo srdca gratulujeme a ďakujeme organizátorom, účastníkom i všetkým sponzorom za to, že sme mohli dokázať, že aj najchudobnejší región republiky dokáže veľké veci.

Sklamaní sme boli iba nezáujmom médií a širšej verejnosti.

Pedagogický kolektív Strednej odbornej školy Královsky Chlmec

That Facebook ID is unauthorized for use, please go to Settings and add it.

Comments are closed.