• 110

    ročná tradícia

    NOVÉ ODBORY

    MODERNÉ VYUČOVACIE METÓDY

    Telefon: 056/63 22 678

    SME TU PRE VÁS A BLÍZKO VÁS - ÖNÖKÉRT, ÖNÖKHÖZ KÖZEL

A Föld napja iskolánkon

20140423_122351A Föld napja alkalmából (április 22.) különféle eseményeket rendeznek világszerte, melyek a Föld illetve környezetünk megóvásának fontosságára irányítják figyelmünket.

Ebből az alkalomból a III.A osztály elektrotechnikai műszerészei szűkebb környezetük – iskolánk területét igyekeztek széppé varázsolni. A fiúk összegyűjtötték a szemetet, megkapálták a virágágyásokat, megtisztították a járdákat és összeszedték a lehullott gallyakat.   A mindössze néhány órás munka során diákjaink megmutatták, hogy nekik sem mindegy, milyen környezetben élnek és számít az, hogy Földünk természeti csodáit megóvjuk a jövő számára.

 

The NextGEN gallery with ID/slug: 33 does not exist or is empty.

Comments are closed.