• 110

    ročná tradícia

    NOVÉ ODBORY

    MODERNÉ VYUČOVACIE METÓDY

    Telefon: 056/63 22 678

    SME TU PRE VÁS A BLÍZKO VÁS - ÖNÖKÉRT, ÖNÖKHÖZ KÖZEL

Sport- és szabadidősarok iskolánkon

DSC_0150 KomPrax – készségek a gyakorlatban elnevezésű európai uniós tamogatással megvalósuló pályázatnak köszönhetően – melybe iskolánk is bekapcsolódott – Holováczová Diana és Siriková Loretta II.A osztályos tanulóink tervei alapján sport-és szabadidősarkot alakítottunk ki iskolánkon. A projektnek köszönhetően a lányok tudás-és ismeret-, továbbá kommunikációs és szociális alapú készségeiket fejleszthették, melyek ahhoz is fontosak, hogy megállják helyüket a jövőbeni munkahelyükön és az életben egyaránt.

Tanulóink a nem formális oktatás keretében elkészítették és kiértékelték pályázattervezetüket, miközben a gyakorlatban is kipróbrálhatták magukat és alkalmazhatták a már korábban elsajátított készségeket. A pályázat kivitelezésében osztálytársak, önkéntesek, tanárok és külső támogatók is segítették lányainkat.

The NextGEN gallery with ID/slug: 41 does not exist or is empty.

Comments are closed.