• 110

    ročná tradícia

    NOVÉ ODBORY

    MODERNÉ VYUČOVACIE METÓDY

    Telefon: 056/63 22 678

    SME TU PRE VÁS A BLÍZKO VÁS - ÖNÖKÉRT, ÖNÖKHÖZ KÖZEL

Iskolai nyílt napok

1932799_736643829702446_1715243755_oTudjuk, hogy a megfelelő középiskola, és ezzel a szakma kiválasztása fontos lépés az ember életében, és jól dönteni nem is egyszerű feladat. Ezért 2014. március 13-án és 14-én „Nyílt napok“-at tartottunk. E rendezvény keretében csaknem 354 kilencedikes tanulót köszöntöttünk iskolánkban a környező alapiskolákból. A tanulók 10 szaktantermet és tanműhelyt látogattak meg intézményünkben, miközben megismerkedtek az iskolánkban zajló munkával, új ismereteket szereztek a nálunk oktatott három- és négyéves szakokról. Tanáraink diákjainkkal együtt bemutató órákat tartottak nyelvekből, természettudományi – és szakmai tárgyakból. Vendégeinknek lehetőségük volt interaktív játékokat és gyakorlatokat kipróbálni, de megismerkedtek néhány műszerrel, berendezéssel és géppel is. Létrehoztunk egy „sport-sarkot” is, ahol bemutattuk az iskolánkon zajló sporttevékenységeket, a kereskedelmi akadémia tanulói pedig a gyakorlócéggel ismertették meg közelebbről az érdeklődőket.

Reméljük, hogy fiatal vendégeink jól érezték magukat nálunk, és többükkel találkozunk még az új tanévben, ha a nálunk oktatott szakmák közül választanak. Szeretettel várjuk őket!

 

That Facebook ID is unauthorized for use, please go to Settings and add it.

Comments are closed.