Halloween az iskolánkon

Halloween az idén ősszel is itt hagyta nyomait iskolánkon. Csontvázak, póknők, zombik, boszorkányok és horrorfilmek szereplői keltek életre. Számukra illett versenyt rendezni a legszebb halloweeni arcért és a legszebb őszi dekorációért. A III.C osztályos lányok, Máté Bernadett és Páloczi Enikő, az arcversenyben első helyezést értek el. A második helyet az I.C osztályosok szerezték meg, Majoroš Darina és Gergely Krisztián. A II.B osztályos fiúk, Szmolyák Péter és Balla Gergő harmadik helyezést értek el. A bemutatott arcképek elbűvölték a zsűritagokat és az iskolatársakat. A verseny a legszebb őszi dekoráció nyerteseinek kihirdetésével folytatódott. Az I.C osztályos fiúk első és második helyezést értek el, a harmadik hely a III.A osztályé lett. Köszönjük mindenkinek a részvételt, és reméljük, hogy jól éreztékek magatokat.