XXI. Bodrogközi Kulturális Fesztivál

Ebben az évben is megrendezésre került a népszerű királyhelmeci Bodrogközi Kulturális Fesztivál. A háromnapos rendezvényen neves zenészek, előadók léptek fel, és gazdag kirakodóvásár fogadta a résztvevőket.

A hagyományos rendezvényen a Műszaki Szakok és Mesterségek Szakközépiskola is bemutatkozott. Az ünnepség színes szüreti felvonulással kezdődött, ahol diákjaink az iskolánkban készült sakkfigurás jelmezekben képviselték intézményünket.

Szakközépiskolánk a felvonuláson kívül először vett részt a Szlovák Kertészek Szövetsége által szervezett zöldség- és gyümölcskiállításon a városháza nagytermében. Az őszt idéző hölgykreációnk szépségével, kreativitásával és fantáziájával keltette fel a vendégek figyelmét. A fesztiválra látogatók az „Új technológiák” elnevezésű immár hagyományos bemutatót és kiállítást is megtekinthették, ahol a szakmai órákon használt modern eszközöket, programozható LEGO robotokat, 3D nyomtatókat, kis marógépeket valamint lézerrel vágott dekorációkat nézhettek meg.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Load more