Teremfoci-bajnokság Terebesen

2023. november 30-án iskolánk diákjai Mgr. Jánošík Zoltán testnevelő tanár vezetésével a teremfutball járási fordulóján vettek részt Terebesen. A tornát a Városi Sportcsarnokban rendezték meg. Ez a lendületes sportág évek óta vonzza iskolánk diákjait, akik között sok tehetség is akad. Mindezt a már említett tornán tudták megmutatni, ahol hat csapat között az előkelő második helyezést értek el. Kántor Sándor a IV.A osztályból, Horváth Oszkár a III.C osztályból és Lakatos Arnold a IV.B osztályból lenyűgözött bennünket kiváló játékával. Köszönet illeti a csapat többi tagját, Fedor Albínt, Hátrák Krisztiánt, Csordás Dominikot, Ragán Alexet, Teru Róbertet és Jakab Zoltánt is, akik hozzáállásukkal és játéktudásukkal egy nagyon színvonalas csapatot alkottak, és kiválóan képviselték iskolánkat.