Futsal žiakov SOŠ

Dňa 30. novembra 2023 sa žiaci našej školy pod vedením Mgr. Zoltána Jánošíka, učiteľa telesnej a športovej výchovy, zúčastnili okresného kola vo futsale chlapcov. Turnaj bol zrealizovaný v Mestskej športovej hale v Trebišove. Tento dynamický šport už roky oslovuje aj žiakov našej školy, medzi ktorými máme aj mnoho talentov. To všetko dokázali aj na spomenutom turnaji, kde spomedzi šiestich družstiev obsadili pekné druhé miesto. Výbornou hrou zaujali Alexander Kántor zo IV.A triedy, Oszkár Horváth z III.C triedy a Arnold Lakatos zo IV.B triedy. Poďakovanie patrí však aj ostatným členom družstva Albínovi Fedorovi, Krisztiánovi Hátrákovi, Dominikovi Csordásovi, Alexovi Ragánovi, Róbertovi Teruovi, a Zoltánovi Jakabovi, ktorí svojím prístupom aj herným umením dokázali vytvoriť veľmi kvalitné družstvo, ktoré našu školu výborne reprezentovalo.