Nyitott nap az iskolánkban

2023 novemberében és decemberében iskolánk vendégül látta Bodrogköz és az Ung-vidék alapiskoláinak tanulóit. Elsődleges célunk az volt, hogy segítő kezet nyújtsunk a megfelelő középiskola kiválasztásában a kilencedikes tanulóknak. 

A jelenlevők a kísérő tanárokkal meglátogatták a korszerűen felszerelt szaktantermeket és műhelyeket, a stílusos könyvtárat, valamint az új fodrászszalont. Mindeközben betekintést nyerhettek a különböző szakokon és szakmákon zajló tanítási folyamatokba.

Egy átfogó prezentáció keretében az iskolánk iránt érdeklődők információt kaptak a tanulmányi szakokról, a tanórán kívüli tevékenységekről, láthatták az iskola felszereltségét, így véleményt tudtak alkotni az intézményről. Mindenkinek, aki részt vett a „Nyitott napokon” iskolánkban, köszönjük a látogatását, és reméljük, szeptemberben újra találkozunk.