Karácsonyvárás 2023

A karácsony ünnepének lelkiségét átélni, újra hinni a jó megérkezésében, abban az ajándékban, amit az élet által kapunk, egyre nagyobb kihívást jelent hívő és nem hívő ember számára. A karácsony hangulata kötötte össze iskolánk tanárait és tanulóit, hogy méltó ünnepi programmal köszöntsük a Megváló születését. Az osztályfőnöki órák után a közkedvelt bibliai vetélkedőre és a Heuréka műveltségi kvízre került sor. Végül az ünnepi műsorban a kis Jézust köszöntő versek és zenedarabok egyre közelebb hozták a karácsonyok hangulatát. Ezúton kívánunk iskolánk minden kedves alkalmazottjának és diákjának áldott karácsonyt és boldog új esztendőt. 

A bibliai vetélkedő helyezettjei:                     
1. hely: I.B osztály
2. hely: II.B osztály
3. hely: I.C osztály

Heuréka műveltségi vetélkedő:
1. hely: IV.B osztály
2. hely: I.B osztály
3. hely: II.B osztály