• 110

    ročná tradícia

    NOVÉ ODBORY

    MODERNÉ VYUČOVACIE METÓDY

    Telefón: 056/63 22 678

    SME TU PRE VÁS A BLÍZKO VÁS - ÖNÖKÉRT, ÖNÖKHÖZ KÖZEL

V DUCHU TRADÍCIÍ – MEDZIBODROŽSKÝ KULTÚRNY FESTIVAL

DSC_0001V dňoch 19 – 21. septembra sa konal v meste Medzibodrožský kultúrny festival, ktorý bol zároveň aj sviatkom vinobrania i Dňom mesta.

Podobne ako minulý rok, aj  teraz sa zúčastnila aj naša škola. Náš stánok sa nachádzal vo vestibule. Cieľom prezentácie našej školy bolo, aby návštevníci získali informácie  o tom, čo ponúka naša škola. Usilovali sme sa  podať obraz o takej inštitúcii, ktorá má v regióne  budúcnosť, kde urobíme všetko pre to, aby naši absolventi vedeli profesijne obhájiť svoje miesto v spoločnosti.

 Vystavili sme produkty našich žiakov odboru strojný mechanik, stolár, murár, mechanik elektrotechnik. V rámci tvorivej dielne sa predstavili naše kaderníčky, žiačky záujmového krúžku šikovných rúk a v rámci cvičnej firmy žiaci obchodnej akadémie. Naši žiaci v rámci živého šachu boli súčasťou aj tradičného vinobraneckého sprievodu a následne si zahrali šach s návštevníkmi akcie.

The NextGEN gallery with ID/slug: 40 does not exist or is empty.

Comments are closed.