Plán akcií na mesiac november 2016
3.november 2016 | Súťaž čitateľskej gramotnosti – maďarský jazyk / Mgr. Veronika Tóth Fülöp, III.B trieda/
7. – 8. vyučovacia hodina, A-19, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Veronika Tóth Fülöp |
4.november 2016 | Deň techniky a Ekonomika v praxi – návšteva ZŠ vjs Čierna nad Tisou
Zodpovedná: Mgr. Enikő Pogányová |
4.november 2016 | Návšteva výstavy Kontraszt ( preventívny program) v Kisvárde / Mgr. A. Hajdók, PhDr.A. Pankovics, Mgr. Tóth Fülöp, žiaci podľa harmonogramu z tried I.A, I.C, II.A, III.A/
celý deň, Kisvárda Zodpovedná: Mgr. Angelika Hajdók |
7.november 2016 | Previerka zručnosti / III.D trieda, Bc. Stela Baloghová , Bc. Veronika Tamasiová/
Celý deň, kadernícky salón, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Bc. Veronika Tamasiová |
7.november 2016
|
Deň techniky a Ekonomika v praxi – návšteva ZŠ vjm Čierna nad Tisou
Zodpovedná: Mgr. Enikő Pogányová |
7.november 2016
|
Zasadnutie PRK spoločenskovedných predmetov /Členovia PRK/
14.10 – 15.00, B-18, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: PhDr. Andrea Pankovics |
7.november 2016
|
iBOBOR – informatická online súťaž – kategória JUNIOR /žiaci podľa zoznamu/
4. a 5. vyučovacia hodina, B-5, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Beáta Csatlósová |
8.november 2016 | iBOBOR – informatická online súťaž – kategória SENIOR /žiaci podľa zoznamu/
4. a 5. vyučovacia hodina, B-5, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Beáta Csatlósová |
8.november 2016 | Deň techniky a Ekonomika v praxi – návšteva ZŠ vjs Kráľovský Chlmec
Zodpovedná: Mgr. Enikő Pogányová |
9.november 2016 |
Výberové kolo súťaže „HEURÉKA“ /žiaci podľa zoznamu 4-členné tímy z tried, Mgr. Banyková Katarína; Mgr. Jánošík /
8. vyučovacia hodina, B-17, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Beáta Csatlósová |
9.november 2016 |
Nábor Selye János Egyetem v Komárne / IV.A, IV.B, II.NŠ/
3.vyučovacia hodina, B-6, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Enikő Pogányová |
14.november 2016 | Zasadnutie PRK –dvojročných odborov / členovia PRK/
14:20, B-18, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Ing.Helena Kovácsová |
15.november 2016 | Odborná exkurzia Technické múzeum Košice, výstava písacích strojov a vedecko-technické centrum /pre 1. ročník OA/
07:00 – 16:00, Technické múzeum Košice Zodpovedná: Ing. Denisa Mihalčíková |
16.november 2016 | Súťaž „HEURÉKA /súťažiaci 4-členné tímy z 5 tried, diváci podľa záujmu, Mgr. Banyková Katarína; Mgr. Jánošík /
5. a 6. vyučovacia hodina, B budova- chodba, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Beáta Csatlósová |
16.november 2016 | Kinopopoludnie k výročiu Dňa študentstva /Mgr. Katarína Banyková, žiaci ŽŠR,
záujemcovia/ 7. a 8.vyučovacia hodina, B budova- chodba, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Katarína Banyková |
16.november 2016 | BAVÍ ŤA VEDA? POĎ DO TOHO! 4. ročník súťaže JUNIOR FRESHHH – súťaž z PVP /3-členné tímy podľa zoznamu/
24.10.2016-16.11.2016, online Zodpovedná: Mgr. Beáta Csatlósová |
21.november 2016
|
Zasadnutie Pedagogickej rady – vyhodnotenie výchovnovzdelávacích výsledkov za 1. štvrťrok 2016/2017
15:00, B17, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedný: Ing. Ivan Beňo, riaditeľ školy |
21.november 2016 | Súťaž v písaní na PC pre 4. ročník OA / Ing. Denisa Mihalčíková, IV.A/B-OA/
7. vyučovacia hodina,B-5, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Ing. Denisa Mihalčíková |
22.november 2016 | Prednáška na tému „ Škodlivosť a následky fajčenia” – Mgr. A. Hajdók – z príležitosti Medzinárodného dňa bez fajčenia- 20. november ( I.E, II.E, Babošová, Ing.Kovácsová, Bc. Körmöndiová)
12:30, budova PV, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Bc. Alžbeta Körmöndiová |
22.november 2016
|
Zasadnutie PRK VJ /členovia PRK VJ/
14:10, B17, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr.Denisa Szemánová |
23.november 2016 | Súťaž čitateľskej gramotnosti – maďarský jazyk – slovenský jazyk /Mgr. Nataša Gyimesiová
III.A/ 5. – 6. vyučovacia hodina,B- 24, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Nataša Gyimesiová |
23.november 2016 | Privítanie žiakov zo ZŠ – vjs Kráľovský Chlmec – podľa vypracovaného harmonogramu
Zodpovedná: Mgr. Enikő Pogányová |
23.november 2016 | Zasadnutie PRK CJ / Členovia PRK/
14:15, B-23, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec
Zodpovedná: Mgr. Angelika Hajdók |
24.november 2016
|
Súťaž STROJZRUČ II / Tóbiáš Štefan, Dóczi Gabriel, Štefan Lőrincz, Ing. Miroslav Kováč / II.D – autoopravár/
Celý deň, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec, pracovisko Čierna nad Tisou Zodpovedný: Ing. Miroslav Kováč |
24.november 2016
|
Zasadnutie PRK ODV a KAD predmetov/ Členovia PRK/
14:10, A- 13, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec
Zodpovedná: : Ing.Judita Kázsmérová |
25.november 2016 | Muzikál – Mníšky /všetky triedy na teoretickom vyučovaní, okrem končiacich ročníkov/
10:30, Mestské kultúrne stredisko – Kráľovský Chlmec Zodpovedná: PhDr. Andrea Pankovics |
25.november 2016 | Slávnostné pripínanie stužiek žiakom IV.B triedy / Vedenie školy, IV.B trieda, TU, pedagógovia/
16:00, B budova- chodba, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Katarína Banyková |
25.november 2016
|
Zasadnutie PRK strojárstvo / Členovia PRK/
14:10, B-4, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Ing. Eleonóra Balogová |
29.november 2016 | Proeduco – medzinárodný veľtrh vzdelávania /IV. A, IV.B, II.NŠ – podľa záujmu žiakov
Mgr. Katarína Banyková, Mgr. Maria Šipošová,Ing. Judita Diószeghyová/ celý deň, Košice Zodpovedná: Mgr. Katarína Banyková |
29.november 2016 | Súťaž v písaní na PC pre 2. ročník OA / Ing. Denisa Mihalčíková, II.A-OA/
5. vyučovacia hodina,B-5, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Ing. Denisa Mihalčíková |
29.november 2016 | Zasadnutie PRK PVP / Členovia PRK PVP/
15:00, B-6, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Mgr. Beáta Csatlósová |
30.november 2016 | Súťaž v písaní na PC pre 1. ročník OA / Ing. Denisa Mihalčíková, I.A-OA/
6. vyučovacia hodina,B-5, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Ing. Denisa Mihalčíková |
30.november 2016 | Súťaž v písaní na PC pre 3. ročník OA / Ing. Denisa Mihalčíková, III.A-OA/
7. vyučovacia hodina,B-5, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedná: Ing. Denisa Mihalčíková |
30.november 2016 |
Divadelné predstavenie – Thália /žiaci podľa harmonogramu z tried, PhDr. Andrea Pankovics, Mgr. Veronika Tóth Fülöp /
Celý deň, Košice Zodpovedná: PhDr. Andrea Pankovics |
1.-30. november 2016 | Vyhlásenie literárnej súťaže: „ Po stopách Mateja Hrebendu“ – súťaž o najkrajšiu rozprávku pre žiakov základných škôl s vyučovacím jazykom slovenským
Zodpovedná: Mgr. Denisa Szemánová |
november 2016 | Stolnotenisový turnaj pre žiakov SOŠ /žiaci SOŠ/
12.00-15.00, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec, pracovisko Čierna nad Tisou Zodpovedný: Mgr. Zoltán Jánošík |
november 2016 | Futbalový zápas pri odovzdávaní multifunkčného ihriska / Žiaci SOŠ + ZŠ/
7.30-14.00, SOŠ – Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec Zodpovedný: Mgr. Zoltán Jánošík |
november 2016 | Vyhlásenie súťaže pre žiakov ZŠ – „Nobelove ceny z PVP“
Základné školy Zodpovedná: Mgr. Beáta Csatlósová |
november 2016 | Výtvarná súťaž pre ZŠ /okolité ZŠ/
november- december , vyhodnotenie výtvarnej súťaže v januári Zodpovedná: Ing.Judita Kázsmérová |
Vypracovala: ZRTV- Mgr.Eva Blašková Schválil riaditeľ školy: ………………………………
|